Danışma Hattı

ERGAZ & BLUEPET 2020 yılı Şubat Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

ERGAZ & BLUEPET 2020 yılı Şubat Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

ERGAZ GENEL MÜDÜRÜ YAĞIZ ‘’ 2020 YILINDA SEKTÖR ORTALAMASININ ÜSTÜNDE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYORUZ ‘’
Enerji sektörünün güçlü kuruluşu ERGAZ & BLUEPET bölge temsilcileriyle 2020 yılı şubat ayı toplantısını gerçekleştirdi..
Toplantıya , Ergaz & Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız , Genel Müdür Yardımcıları Ömer Yağız , Faruk Demirci ve Hüseyin Malkoç , Satış ve Pazarlama Koord. Yaşar Yılmaz ,Satış ve Paz. Koord.Yrd.Sedat Yağız , Bölge ve Tesis Müdürleri ile Saha Satış Sorumluları katıldı..

Kocaeli Emex Otel’de 06-07 Şubat /2020 tarihlerinde yapılan idari toplantıda Ergaz A.Ş. Genel Müdürü Abubekir Yağız , genel durum değerlendirmesi ile yeni hedefleri belirleyen açıklamalar yaptı. 2019 yılı gerçekleşen satışlar ve 2020 yılı hedeflerini belirterek , ‘’ Enerji sektöründe ülkemizin en güçlü firmalarından biriyiz. Köklü bir geçmişe sahip , marka değeri yüksek olan bir firmayız. Hepimiz bu bilinçle hareket edip, hedeflerimizi sürekli yüksek tutmak zorundayız. Satış performansınızı artırmak için daha fazla risk alın, cesur olun ve sürekli yeni hedefler belirleyin. Geçici başarısızlıkların sizi yenmesine izin vermeyin..,motivasyonunuzu kaybetmeyin…Motivasyon ve heyecan olmadan , sorumluluk almadan başarılmış hiçbir şey yoktur.’’ dedi..